THE LATEST ON NRG

Sara dhe Valeri largohen nga Top Show Magazine

Përpara nisjes së sezonit të ri televiziv u bë me dije se Sara Kapo dhe Valer Kolnikaj do të ishin opinionistët e rinj të Top Show Magazine. Ishte menduar që...

Zbulohen emrat e dy trajnerëve të The Voice of Albania

Paneli i trajnerëve të The Voice of Albania për këtë vit, është kompletuar. Pas Alban Skënderajt dhe Genc Salihut, mësohet se pjesë e panelit do të jenë këngëtarët Besa...

MORE ON SHOWBIZ

Noizy merr Instagram-in e Encës dhe nis “operacionin fshesa”

Këngëtarja Enca ka postuar disa video në Snapchat, ku shfaqet së bashku me reperin Noizy, ku lajmëron të gjithë ndjekësit e saj se Noizy i ka hequr shumë persona...

MORE on Showbiz

Advertisement

ON THE NEWS

Tom Doshi dëshmon në procesin ndaj Mark Frrokut

Tom Doshi dëshmoi në procesin ndaj Mark Frrokut ku ndër të tjera akuzohet edhe për ndërtim të paligjshëm. Në dëshminë e tij, Doshi ka thënë se hotelin tek "Rruga e...

Weather

Tirana,Albania
broken clouds
19.6 ° C
19.6 °
19.6 °
75%
1.4kmh
80%
Thu
17 °
Fri
17 °
Sat
15 °
Sun
15 °
Mon
16 °

KINEMA

International DJ/s SHOW

Celebs

EVEN MORE NEWS